SUPER POSTAVA BEZ NÁMAHY

INFRASHAPE ZÁKLADNÉ INFO

Bezpečný tréning pre moletnejších, alebo pre začiatočníkov. Ležatý bicykel odbremení chrbticu, čím sa možno vyhnúť poraneniu chrbta. Počas tréningu ležíš pohodlne, pričom sa zbavuješ zbytočných kilogramov.

Počas tréningu môžeš počúvať svoju obľúbenú hudbu, jednoducho vieš pripojiť svoj Android alebo Iphone zariadenie, sledovať YouTube videa, Facebook alebo Multivision.


 • 01Interaktívny Tréning

  prekonaná vzdialenosť, časový interval, rýchlosť, spálené kalórie, a pod. Reálna imitácia terénu. V závislosti od vybranej trasy zariadenie automaticky mení stupeň náročnosti. Všetky ponúkané prvky vizualizácie sú zosúladené s rýchlosťou nástroja. Doplnková funkcia s 15″ dotykovým LCD displayom. Virtuálne tréningy, v ponuke: Tréning v uliciach Los Angelesu, Benátok, v divokej púšti alebo po lesnej cestičke.
 • 02Bicyklovanie pod infra svetlom

  Ako to teda pri takom relaxe celé funguje? Jednoducho, stačí bicyklovať a o ostatné sa už postará komplexné zariadenie. Infračervené svetlo naštartuje váš metabolizmus, čo spôsobí potenie celého tela. Pôsobí vyhrievanie v hlbších vrstvách pokožky, kde stimuluje krvný obeh, čo zlepší prekysličenie orgánov i ciev. Terapia prebieha pri teplote 40 – 50 °C. Zvláštnosťou infra svetla je však to, že zohrieva len telo a nie vzduch naokolo. Rieši tak problémy s celulitídou, odbúrava tukové vankúšiky a naštartuje imunitný systém. Pokožka sa napne a bude pružnejšia. Telo pri takomto cvičení spáli 300 – 600 kalórií, rovnako ako pri 5-kilometrovom behu.
 • 03Vákuová masáž a kolagén

  Ďalšou súčasťou Infra Shape tréningu je vákuová masáž. Ide o striedanie vysokého a nízkeho tlaku. To zásobuje tukové tkanivo krvou v problematických partiách a zároveň urýchľuje transport tukov k pracujúcim svalom. Na tomto mieste sa uplatňuje takzvaný sací efekt vákua. Organizmus pri vákuovej masáži začína spaľovať tuky už počas tretej minúty tréningu. Výsledkom je výrazný úbytok tuku a viditeľné omladenie pokožky. Prístroj obsahuje aj kolagénové lampy, ktoré pokožku ideálne hydratujú a vyhladzujú. Navrátenie vlhkosti bunkám zrýchli ich aktivitu a prirodzene ich tým regeneruje. Dodaný kolagén tiež stimuluje spotrebu kyslíka a detoxikáciu pokožky. Takáto terapia je ideálnym riešením pre omladzovanie problémových partií. Výsledky sa pri tomto cvičení dostavia už po šiestich týždňoch.
 • 04Svetelná aromaterapia

  K výborným výsledkom nielen pri chudnutí dopomáha aj farebná svetelná terapia, ktorá je založená na LED technológii. Aj tá je súčasťou Infra Shape tréningu. Pozitívne pôsobí pri chorobách žalúdka, čriev, pohybového ústrojenstva a kožných zápaloch. Túto terapiu by však nemali podstupovať tí, ktorí trpia srdcovými chorobami, majú karcinómy, latentné psychické poruchy a pocity úzkosti. Farebná svetelná terapia nie je samostatný liečebný zákrok, je len doplnkom ostatných metód. Pri tomto cvičení si môžete spustiť aj automatické dávkovanie éterických olejov. Tie vplývajú pozitívne na limbický systém mozgu, znižujú pocit únavy a zlepšujú celkovú dispozíciu človeka. Túto funkciu si môžete, ale nemusíte, v Infra Shape Horizontal zapnúť.
ZMEŇ SVOJ ŽIVOT S TOMFIT

PRIDAJTE SA
K NÁM EŠTE DNES


Sídlime v Žiline na strategickom mieste pod Rondlom. Tešíme sa na Vás.


KDE NÁS NÁJDETE
REFERENCIE

UŽ ŽIADNE NÁROČNÉ TRÉNINGY


INFRASHAPE
OBJEDNAJTE SA